Program Pomocy Dzieciom13.03.2018

Program Pomocy Dzieciom

13.03.2018

Stypedia SPES (250kB) pdf


Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES.

Nabór wniosków trwa do 5 kwietnia br. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych materiałach oraz na stronie: www.dla-dzieci.spes.org.pl

Wnioski przyjmujemy wyłącznie w postaci elektronicznej, do dostępnej przez stronę www.spes.org.pl/stypendia bazy danych.

Prosimy o przekazanie informacji instytucjom i organizacjom pomocy społecznej, na stronach internetowych i w innych dostępnych Państwu publikatorach. Pracowników służb społecznych prosimy o pomoc w dotarciu do najbardziej potrzebujących oraz udzielenie pomocy osobom nie posiadającym dostępu do komputera czy Internetu, w wypełnieniu formularza wniosku.

Udział w Programie Pomocy Dzieciom to szansa dla rodzin, by poprawić swoją sytuację w sposób trwały. Stypendystów wspieramy także w poprawie warunków mieszkaniowych czy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Działamy we współpracy ze środowiskiem lokalnym.

Dziękujemy!

Monika Pinkowska
Koordynator programów

metryczka


Wytworzył: Marek Smoliński (13 marca 2018)
Opublikował: Marek Smoliński (13 marca 2018, 15:15:13)

Ostatnia zmiana: Marek Smoliński (13 marca 2018, 15:24:02)
Zmieniono: aktualnosci

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 214