Oświadzczenia

PRACOWNICY URZĘDU GMINY   

Wójt Gminy Wiesława Słowińska - wslowinska (1433kB) BIP w JST - Gmina Raciążek
Skarbnik Gminy Anna Nowakowska - anowakowska (1219kB) BIP w JST - Gmina Raciążek  
Sekretarz Gminy Michał Suchomski - msuchomski (1184kB) BIP w JST - Gmina Raciążek  
Kierownik USC Krystyna Bylicka - kbylicka (331kB) BIP w JST - Gmina Raciążek  
Kierownik Referatu IT Rafał Sikorski - rsikorski (2038kB) BIP w JST - Gmina Raciążek    

KIEROWNICY JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH  

Kierownik GOPS Andrzej Lesiak - alesiak (1982kB) BIP w JST - Gmina Raciążek  
Dyrektor GOK Agata Ceglewska - aceglewska (2275kB) BIP w JST - Gmina Raciążek  
Dyrektor Przedszkola Publicznego Maryla Zaręba - mzareba (1292kB) BIP w JST - Gmina Raciążek
Dyrektor Zespołu Szkół Zdzisław Pietrzak - zpietrzak (1274kB) BIP w JST - Gmina Raciążek  
Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Halina Kołtuńska - hkoltunska (1436kB) BIP w JST - Gmina Raciążek    

RADNI GMINY   

Przewodniczący Rady Gminy Piotr Zabłocki - pzablcki (1075kB) BIP w JST - Gmina Raciążek
Stanisław Augustyniak - saugustyniak (1036kB) BIP w JST - Gmina Raciążek 
Ignacy Rewers - irewers (1128kB) BIP w JST - Gmina Raciążek
Władysław Rewers - wrewers (1084kB) BIP w JST - Gmina Raciążek
Lesław Fijałkowski - lfijalkowski (1066kB) BIP w JST - Gmina Raciążek
Krzysztof Świtalski - kswitalski (1224kB) BIP w JST - Gmina Raciążek
Lidia Gmińska - lgminska (1109kB) BIP w JST - Gmina Raciążek
Elżbieta Groncikowska - egroncikowska (1104kB) BIP w JST - Gmina Raciążek
Wanda Woźniak - wwozniak (1123kB) BIP w JST - Gmina Raciążek
Zenon Ciesielski - zciesielski (1072kB) BIP w JST - Gmina Raciążek
Jan Kania - jkania (1158kB) BIP w JST - Gmina Raciążek
Irmina Sporna - isporna (1144kB) BIP w JST - Gmina Raciążek
Marek Rutecki - mrutecki (1021kB) BIP w JST - Gmina Raciążek
Mariusz Ćwikliński - mcwiklinski (1063kB) BIP w JST - Gmina Raciążek
Andrzej Chlewicki - achlewicki (1100kB) BIP w JST - Gmina Raciążek

Wytworzył: Michał Suchomski (8 lutego 2012)
Opublikował: Łukasz Brzozowski (8 lutego 2012, 10:45:10)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 3747

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij