Oświadczenia 2012

PRACOWNICY URZĘDU GMINY   

Wójt Gminy Wiesława Słowińska - wslowinska (1593kB) pdf
Skarbnik Gminy Anna Nowakowska - anowakowska (1283kB) pdf
Sekretarz Gminy Michał Suchomski - msuchomski (1306kB) pdf
Kierownik USC Krystyna Bylicka - kbylicka (1376kB) pdf
Kierownik Referatu IT Rafał Sikorski - rsikorski (1300kB) pdf

KIEROWNICY JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

PO Kierownika GOPS Małgorzata Lewandowska - mlewandowska (1297kB) pdf
Dyrektor GOK Agata Ceglewska - aceglewska (1276kB) pdf * korekta (81kB) jpg
Dyrektor Przedszkola Publicznego Maryla Zaręba - mzareba (1334kB) pdf
Dyrektor Zespołu Szkół Zdzisław Pietrzak - zpietrzak (1158kB) pdf
Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Halina Kołtuńska - hkoltunska (1143kB) pdf * korekta (93kB) jpg

RADNI GMINY   

Przewodniczący Rady Gminy Piotr Zabłocki - pzablcki (1404kB) pdf
Stanisław Augustyniak – saugustyniak (1513kB) pdf
Ignacy Rewers - irewers (1554kB) pdf
Władysław Rewers - wrewers (1516kB) pdf
Lesław Fijałkowski -  lfijalkowski (1621kB) pdf  
Krzysztof Świtalski - kswitalski (1507kB) pdf
Lidia Gmińska - lgminska (1575kB) pdf
Elżbieta Groncikowska - egroncikowska (1395kB) pdf
Wanda Woźniak -   wwozniak (1551kB) pdf
Zenon Ciesielski - zciesielski (1513kB) pdf
Jan Kania – jkania (1520kB) pdf
Irmina Sporna - isporna (1551kB) pdf
Marek Rutecki - mrutecki (1450kB) pdf
Mariusz Ćwikliński - mcwiklinski (1468kB) pdf
Andrzej Chlewicki - achlewicki (1675kB) pdf

Wytworzył: Michał Suchomski (5 czerwca 2012)
Opublikował: Łukasz Brzozowski (5 czerwca 2012, 08:29:30)

Ostatnia zmiana: Łukasz Brzozowski (29 stycznia 2013, 10:37:57)
Zmieniono: Dodanie korekt

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 4376

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij